N A S Z   P A R T N E R

Walentynkowy weekend w Teatrze w Radomiu

08.02.2024
|
Walentynkowy weekend w Teatrze w Radomiu

Spektakle, które rozgrzeją serca Widzów!

Przed nami święto zakochanych. Z tej okazji Teatr Powszechny w najbliższych dniach zaprasza na spektakle, które wprowadzą w romantyczny nastrój i zapewnią niezapomniane wrażenia.

Od piątku 9 lutego zapraszamy na spotkanie z bohaterami spektaklu „Seks dla opornych”. Alice i Henry, małżonkowie z dwunastoletnim stażem, uzbrojeni w poradnik małżeński meldują się w modnym hotelu z misją rewitalizacji swojego przeżywającego kryzys związku. Wzajemne pretensje i urazy doprowadzą parę niemal dorozstania. Czy poradnikowe recepty pomogą im uratować związek i na nowo rozpalić wygasłą namiętność? A może okaże się, że w miłości najbardziej liczy się coś zupełnie innego? Wspaniała propozycja nie tylko na Walentynki!

Od środy 14 lutego Dużą Scenę opanują „Przyjazne dusze” - najnowsze przedstawienie w reżyserii Przemysława Redkowskiego. Akcja sztuki rozgrywa się w domu, który należał niegdyś do autora popularnych kryminałów – Jacka Camerona oraz jego żony Suzie. Po tragicznej śmierci wracają oni „na swoje włości" jako... para duchów. Sytuację komplikuje przybycie nowych lokatorów. Dom zostaje bowiem wynajęty młodemu małżeństwu… Ciepła, urocza historia o marzeniach, miłości i przemijaniu.

20 lutego we wtorkowy wieczór zapraszamy na gościnny spektakl Kompanii Teatralnej. Przed radomską publicznością wystąpią Monika Mazur i Piotr Szwedes w szalonej komedii „Odjechana farsa”. Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak..., ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie - jak żyć w szczęśliwym związku - ze swą nieszczęśliwą i znudzoną żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy… - to tylko kilkoro postaci, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. Rewelacyjna zabawa w gwiazdorskiej obsadzie gwarantowana!

 

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz na teatr.radom.pl