N A S Z   P A R T N E R

Teatr Baniek Mydlanych w Radomiu już 28 listopada!

26.10.2023
|
Teatr Baniek Mydlanych w Radomiu już 28 listopada!

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce! 28 listopada będzie w Radomiu! 

Zapraszmy na to wyjątkowe widowisko już 28 listopada w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiegio w Radomiu. 
Dzieci, które będą miały szczęście uczestniczyć w Teatrze Baniek obejrzą spektakl: 

„Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się zeznanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą
mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat
prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.


Ważne informacje:

Uwaga:

Tu więcej informacji