N A S Z   P A R T N E R

To już dziś! Koncert MYSLOVITZ w Radomiu!

20.10.2023
|
To już dziś! Koncert MYSLOVITZ w Radomiu!

 

W piątek 20 tego października o godz. 20:00 w Sali Widowiskowej Resursy Obywatelskiej odbędzie się koncert 
Myslovitz. Wszystkie Narkotyki Świata Tour -  dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad!

BILETY:
Videofox - Gagarina9 tel.505 063 521
https://biletyna.pl/event/view/id/335907

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak "Długość dźwięku samotności", "Dla ciebie", "My", "Chłopcy", "Scenariusz dla moich sąsiadów", "Peggy Brown", "Z twarzą Marilyn Monroe" i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy'ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis. Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

Po bardzo udanej wiosennej części promocyjnej trasy koncertowej, podczas której zespół zagrał szereg koncertów w wypełnionych po brzegi klubach w całej Polsce, czas na jesienną odsłonę "Wszystkich narkotyków świata" we wersji live. 

Wydarzenie dla osób powyżej 18. roku życia.