N A S Z   P A R T N E R

Już 29 września XII Edycja Brand Elite - Spotkania z Marką: "Postaw MOCno na Wartości

27.09.2022
|
Już 29 września XII Edycja Brand Elite - Spotkania z Marką: "Postaw MOCno na Wartości

Agencja Kreatywna Noble Brand zaprasza do udziału w XII Edycji Wieczorów Biznesowych "Brand Elite - Spotkania z Marką" pt. "Postaw MOCno na Wartości"

29 września 2022 (czwartek), godz. 18:00 - 22:00, Hotel Rubin, Stary Kiełbów 57, gm. Stara Błotnica (koło Radomia) 

www.hotel-rubin.pl

150 zł / 1os. sprzedaż otwarta do dn. 23 września br.

BILETY: https://app.evenea.pl/event/brandelite12/ 
SZCZEGÓŁY: www.brandelite.pl

Spotkajmy się!

Goście specjalni - prelegenci:

Józef Wancer - wybitny autorytet i legenda w środowisku finansowym, współtwórcą transformacji polskiego systemu bankowego, członek Rady Głównej Business Centre Club.

Jacek Walkiewicz - psycholog, jeden z najbardziej rozpoznawalnych mówców w Polsce. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 9 milionów odsłon.

XII Edycja podejmie zagadnienia:

XII Edycja adresowana jest do osób:

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:

KONTAKT:
kontakt@noblebrand.pl 
tel. 604591025
https://www.brandelite.pl/

Panel 1. ANNA SŁOPIECKA - inauguracja wydarzenia

Panel 2. JÓZEF WANCER - PRELEKCJA

TEMAT: Wartości, Głupcze

Panel 3. JACEK WALKIEWICZ - PRELEKCJA

TEMAT: Pełna MOC w czasach zmian

CSR - aspekt charytatywny

Podczas wydarzenia będziemy wspierać działania Fundacji Dobry Duszek, która prowadzi w Radomiu Świetlicę LOKOMOTYWA,
gdzie opieką otoczone są dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do polubienia naszych profili fanpage:
https://web.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://web.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/
https://www.facebook.com/FundacjaDobryDuszek

GOŚĆ SPECJALNY:

JÓZEF WANCER

Honorowy Przewodniczący Rady Nadzorczej BNP PARIBAS

Absolwent ekonomii w City College Uniwersytetu Nowojorskiego oraz zarządzania i stosunków interpersonalnych na Uniwersytecie Webster w Wiedniu. Przez blisko 25 lat pracował w Citibanku na stanowisku wiceprezesa oraz stanowiskach kierowniczych, m.in. w filiach tego banku w Japonii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Francji. Na początku lat 90-tych zajął się działalnością menedżerską w Polsce. Był niezależnym konsultantem, który uczestniczył w tworzeniu Citibanku w Warszawie. W 1992 r. organizował Bank Rolno-Przemysłowy, a w latach 1993-1994 był dyrektorem generalnym firmy Legler Polonia. Przez cztery lata (1991-1994) był członkiem Rady Nadzorczej Powszechnego Banku Kredytowego (PBK). W latach 1995-2000 był wiceprezesem, a potem prezesem Zarządu Raiffeisen Centrobank w Warszawie. W latach 2000-2010 był prezesem Banku BPH. Od 2010 r. do 2013 r. pracował jako doradca Zarządu Deloitte w Polsce oraz od 2011 r. do 2013 r. zasiadał w Radzie Nadzorczej Alior Banku. Z Bankiem BGŻ związany jest od września 2013 r., gdzie pełnił funkcję prezesa Zarządu, następnie od 30 kwietnia 2015 r. do 31 sierpnia 2015 r. był prezesem Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. Od 01.09.2015 r. do 30.06.2021 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej BNP Paribas Bank Polska S.A. Od 1 lipca 2021 r. objął stanowisko Honorowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej BNP Paribas Bank Polska S.A.

Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie bankowości w okresie transformacji pan Józef Wancer został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Orderem Odrodzenia Polski Polonia Restituta.

JACEK WALKIEWICZ

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 9 milionów odsłon. Autor książek: "Pełna MOC marzeń", "Rozmyślnik Jacka Walkiewicza", "Pełna MOC życia" i "Pełna MOC możliwości",. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Miłośnik doświadczania życia i starych samochodów.

ORGANIZATOR: Agencja Kreatywna Noble Brand - www.noblebrand.pl

Anna Słopiecka (Noble Brand) - ekspert ds. budowania wizerunku marki osobistej oraz firm. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Twórczyni autorskiego projektu Wieczorów Biznesowych z cyklu "Brand Elite - Spotkania z Marką" (www.brandelite.pl). Sekretarz Loży Radomskiej Business Centre Club. Wykładowca akademicki. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka "Akademii Marki z Klasą". Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea "Najważniejszy człowiek".