N A S Z   P A R T N E R

ZDJĘCIA: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie KOBIETA... i wyjątkowy koncert

16.05.2022
|
ZDJĘCIA: Oprowadzanie kuratorskie po wystawie KOBIETA... i wyjątkowy koncert

Noc Muzeów 2022 w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu za nami! Irina Borysowa (pianino) Asia Urban (śpiew) Ich magiczny, niezapomniany koncert podczas Oprowadzania Kuratorskiego po wystawie KOBIETA - współczesne artystki i artyści pamięci Anny Bilińskiej.

W tłumie gości widzieliśmy nie tylko nowe twarze, ale także przyjaciół i znajomych z różnych zakątków Polski, i tych, którzy towarzyszą tej wystawie od początku. Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie dla tego projektu. Dziękujemy Artystkom: Irinie i Asi, dzięki którym świat na chwilę się zatrzymał, a dzieła przemawiały tej nocy jeszcze piękniej, wyraźniej, głośniej!

Iryna Borysowa widziała spłoszone ptaki na ukraińskim niebie. A potem musiała uciekać, jak one. Jest wybitną pianistką i akompaniatorką. Muzyka pozwala jej oddychać w świecie, który przeraża.

Asia Urban jest radomianką, absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. D. Czachowskiego oraz tegoroczną maturzystką. Ma przepiękny głos, którym właśnie maluje swoją przyszłość.

Obie wystąpiły podczas Oprowadzania Kuratorskiego po wystawie 
KOBIETA - współczesne artystki i artyści pamięci Anny Bilińskiej.