N A S Z   P A R T N E R

Pieśń humbaka - monodram na podstawie tekstu Pawła Błacha w radomskim Amfiteatrze

09.06.2021
|
Pieśń humbaka - monodram na podstawie tekstu Pawła Błacha w radomskim Amfiteatrze

PIĄTEK 11.06.2021, GODZ. 19:00, Pieśń humbaka - monodram

"Pieśń humbaka” to monodram na podstawie tekstu Pawła Błacha w interpretacji i wykonaniu Marcina Fortuny. Gdzie leży granica człowieczeństwa? Gdzie leży Twoja granica? Tożsamość może być ciężarem. Eksperymentujesz z nią. Jak daleko posuniesz eksperyment nie tracąc siebie kimkolwiek ''ja'' jest? Co JEST między pieśnią humbaka a gestem metalowej ręki? Pomiędzy ciałem a maszyną? Ty.

Marcin Fortuna – aktor sceny off (nagroda Jana Peszka za spektakl "Audiencja" w 2017 r., II nagroda w Konstelacjach Teatralnych za spektakle "Audiencja" oraz "Łysa Śpiewaczka" w 2016 r.). Redaktor radomskiego zina "Bunkier". Muzyk projektów: Sordina Trąb Yerycha, Manekin Tango, MIR.

Paweł Błach – animator kultury, społecznik, popularyzator nauki, pasjonat nauki i literatury oraz nowych technologii. Odpowiedzialny za organizację wydarzeń kulturalnych w MOK „Amfiteatr” w Radomiu.

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu wydarzenia na biletyna.plhttps://biletyna.pl/spektakl/Piesn-humbaka-monodram od 25 maja. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1