N A S Z   P A R T N E R
GŁÓWNY PARTNER

Kino w Elektrowni otwarte od 14 lutego!

09.02.2021
|
Kino w Elektrowni otwarte od 14 lutego!

Miło nam poinformować, że kino studyjne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia wznawia działalność od niedzieli, 14 lutego.

Zachęcamy do zakupu biletów przez internet: www.kino.radom.pl W siedzibie bilety będzie można kupić dopiero w niedzielę, 14 lutego przed naszym pierwszym seansem.

Poniżej kalendarz projekcji kina na okres 14 18.02.2021

14 16 II (niedziela - wtorek)Seanse dopołudniowe tylko na zamówienia15.00 Filmy dla dzieci HALVDAN PRAWIE WIKING, fabularny, przygodowy,Szwecja, dubbing, od 8 lat (premiera)17.00 OBRAZ POŻĄDANIA, USA, od 15 lat19.15 TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ, Francja, Niemcy, od 15 lat (premiera)
17 18 II (środa - czwartek)Seanse dopołudniowe tylko na zamówienia15.00 Filmy dla dzieci HALVDAN PRAWIE WIKING, fabularny, przygodowy,Szwecja, dubbing, od 8 lat (premiera)17.00 TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ, Francja, Niemcy, od 15 lat (premiera)19.30 OBRAZ POŻĄDANIA, USA, od 15 lat
22 II (poniedziałek)Seanse dopołudniowe tylko na zamówienia19.30 Wznawia działalność Dyskusyjny Klub Filmowy. Pierwszą projekcjąbędzie film z cyklu Archiwum Kina SKLEPIK Z HORRORAMI, czarna komedia, reż.John Huston, USA 1960, od 15 lat (premiera) W jednej z głównych ról młody JackNicholson.

UWAGA W KINIE OBOWIAZUJĄ MASECZKI I DEZYNFEKCJA DŁONI- ZACHOWANIE BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI (1,5 M)- SPRZEDAJEMY 50 % MIEJSC NA WIDOWNI- DO 4 III 2021 KASA CZYNNA POŁ GODZINY PRZED PIERWSZYM SEANSEM- PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE I ZAKUP BILETOW- ZACHĘCAMY DO ZAKUPOW BILETOW ON LINE

informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowejwww.mcswelektrownia.pl .

Ceny biletów:- tani poniedziałek: 13 zł, wtorek - czwartek: 17 zł, piątek - niedziela: 19zł
- filmy dla dzieci: 15 zł- bilety grupowe (powyżej 10 widzów, w dowolny dzień) 14 zł- Pokazy przedpremierowe - 21 zł- Sztuka Na Ekranie, pokazy specjalne 25 zł- Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej wejściówka na jeden film 12 zł- karnet (ważny do 30 VI 2021) na trzy dowolnie wybrane filmy w ramach DKF 33 zł,- wejściówka na jeden film w ramach DKF w poniedziałek 13 zł,w pozostałe dni tygodnia w których są pokazy w ramach przeglądów filmowychobowiązują ceny kinowe na dany dzień.

Uwaga! Miejsca na widowni są numerowaneMCSW Elektrownia zastrzega sobie prawo zmian repertuaru

OPISY PREMIER

TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ, Francja, Niemcy, od 15 lat (premiera) Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli. Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylkoróżne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebiepasować.

OBRAZ POŻĄDANIA, thriller, reż. Giuseppe Capotondi, USA 2019 (100) Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nadj eziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice. Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.James przyjmuje zlecenie, nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości,ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę,której nigdy nie chcieliby znać.Oparty na klasycznej powieści noir Charlesa Willeforda (Herezja oranżu palonego),zaadaptowany przez Scotta B. Smitha Obraz pożądania jest poruszającą, ponadczasową opowieścią o niebezpiecznej ambicji, toczącą się wśród idyllicznych krajobrazów północnychWłoch.