N A S Z   P A R T N E R

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na Koncert Walentynkowy „Czułość, czyli kocham Cię życie”

09.02.2021
|
Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na Koncert Walentynkowy „Czułość, czyli kocham Cię życie”

Czułość Koncert Walentynkowy

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza wszystkich zakochanych i nie tylko na Koncert Walentynowy, pt. Czułość, czyli kocham Cię życie do Sali Koncertowej już w najbliższą sobotę 13.02.2021r. o godz. 18:00.

Czułość - najnowszy projekt Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego to koncert złożony z najpiękniejszych i dotykających najczulszych strun polskich piosenek. Inspiracją okazała się piosenka autorstwa Magdy Czapińskiej i Seweryna Krajewskiego CO TO JEST CZUŁOŚĆ, którą Iza wykonuje od ponad 2 lat jako jeden z bisów na swoich koncertach symfonicznych i kameralnych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie piosenki: Jeszcze w zielone gramy, La valse du mal, Nim wstanie dzień, Lubię być szczęśliwa czy Małgośka i Kocham cię życie!

"W czasie tzw. lockdownu zmuszeni niejako zostaliśmy wszyscy, by zajrzeć głęboko do swojego wnętrza. W wielu przypadkach okazało się, iż największym bogactwem jest dla nas Drugi Ktoś. Człowiek obok Człowieka. Dlatego kiedy Filharmonia Łódzka poprosiła nas o przygotowanie koncertu w pustej sali, by dać znać Publiczności, iż jesteśmy, chcemy grać, śpiewać, być w muzyce - powstał ten projekt, jako przypomnienie najważniejszej umiejętności w budowaniu międzyludzkich relacji - UMIEJĘTNOŚCI OKAZYWANIA UCZUĆ" - twierdzi artystka.

Nie może Państwa zabraknąć na tym koncercie. Usłyszymy najpiękniejsze polskie piosenki w wykonaniu wyjątkowej artystki, która na swoich koncertach gromadzi pełne sale słuchaczy. Znane melodie, piękny głos Izy Połońskiej oraz wspaniali muzycy Radomskiej Orkiestry Kameralnej to przepis na spędzenie wyjątkowego wieczoru walentynkowego. Bilety w cenie 25 i 20 zł można nabyć w kasie ROK oraz przez Internet. Bądźcie Państwo z nami!

- Bardzo cieszymy się, że w końcu możemy Was zaprosić i ugościć najlepiej jak potrafimy. Granie dla pustej widowni jest dla nas bardzo smutne i trudne. Dołożymy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas koncertu. Przygotowaliśmy 10 punktów do dezynfekcji rąk, na sali obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, a co drugie miejsce wyłączone jest z użytkowania.

Czułość Koncert Walentynkowy
13.02.2021, godz. 18:00, Sala Koncertowa R.O.K.

Wykonawcy:
Iza Połońska wokal,
Leszek Kołodziejski akordeon, instrumenty klawiszowe, aranżacje,
Michał Kobojek saksofon,
Radosław Bolewski perkusja,
Ireneusz Winiarski - bas,
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie:
najpiękniejsze polskie piosenki, m.in. Jeszcze w zielone gramy, La valse du mal, Nim wstanie dzień, Lubię być szczęśliwa czy Małgośka i Kocham Cię życie

Ceny biletów:
bilet normalny - 25 zł
bilet ulgowy - 20 zł

Radomska Orkiestra Kameralna
tel. (48) 36 20 444