N A S Z   P A R T N E R

Wkręć się w teatr! Premiera spektaklu "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce" w Amfiteatrze

26.11.2020
|
Wkręć się w teatr! Premiera spektaklu "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce" w Amfiteatrze

Ponieważ nie możemy się spotykać tak, jak lubimy najbardziej - na żywo - Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr zaprasza w niedzielę, 29 listopada, w południe przed ekrany na wirtualną odsłonę cyklu "Wkręć się w teatr"

O rękę Królewny Pięknotki ubiegają się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak, Królewicz Piękniewicz oraz znacznie ustępujący im urodą, Rycerz Pryszczycerz z tajemniczo opuszczoną przyłbicą. Królewna poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami, poznając zabawną historię O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce Teatru Barnaby z Gdańska.

Premiera spektaklu w niedzielę, 29 listopada, o godz. 12 na facebookowym profili "Amfiteatr w Radomiu", "Amfiteatr- Daszyńskiego 5" i "Pracownia Nowych Mediów". Emisja będzie bezpłatna i dostępna wyłącznie jednorazowo.

Kolejne przedstawienie w cyklu "Wkręć się w teatr: on-line" już 6 grudnia, również w południe. Tym razem mali widzowie poznają historię Grzesia, który pomaga Św. Mikołajowi uratować święta.