N A S Z   P A R T N E R

Jazz i Aga Zaryan w radomskim Amfiteatrze już 14 listopada o godz. 19:00

14.10.2020
|
Jazz i Aga Zaryan w radomskim Amfiteatrze już 14 listopada o godz. 19:00

W Kawiarni Artystycznej wystąpi Aga Zaryan!Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha - nie tylko dla fanów jazzu.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy poprzez formularze on-line, które będą dostępne w wydarzeniu i na stronie www.amfiteatr.radom pl od 9 listopada, od godz. 10.

14 listopada 2020 godz. 19:00


Liczba miejsc ograniczona!Miejsce: Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1Partnerem głównym koncertu jest ENEA Wytwarzanie Kawiarniana oprawa smakowa Otwarta - WINE CAFE -

Obchody jubileuszu dofinansowano z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego 2020.