N A S Z   P A R T N E R

"Nadzieja" w Klubie Dobrego Filmu. Resursa zaprasza już 23 września.

21.09.2020
|
"Nadzieja" w Klubie Dobrego Filmu. Resursa zaprasza już 23 września.

Klub Dobrego Filmu w Resursie zaprasza w najbliższą środę, 23 września, na norweski dramat w reż. Marii Sodahl pt. "Nadzieja".

Co może się stać z miłością, gdy pewnego dnia pełna energii i wewnętrznej siły kobieta dowiaduje się, że ma przed sobą zaledwie trzy miesiące życia? Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia Anja dowiaduje się, że ma nawrót chorobyi nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu. Troska miesza się ze skrywanymi od lat pretensjami, a trudnemu do okiełznania lękowi towarzyszy frustracja. Kolejne dni pokażą, czy Anja i Tomas odnajdą w sobie uczucie, które kiedyś ich połączyło, oraz czy będą w stanie przejść przez ten rodzinny dramat razem. Film duńskiej reżyserki oparty jest na jej własnych przeżyciach. To uniwersalne studium dojrzałego związku jest tak poruszające w dużej mierze za sprawą znakomitych kreacji Andrei Brin Hovig i jednego z najbardziej rozpoznawalnych szwedzkich aktorów, Stellana Skarsgarda.

Seanse w Klubie Dobrego Filmu odbywają się w każdą środę o godz. 12.00 i 18.00.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami. W sprzedaży także karnety w cenie 40 zł uprawniające do obejrzenia pięciu dowolnie wybranych filmów.

Wszystkie seanse odbywają się w Sali Widowiskowej naszego Ośrodka z zachowaniem dystansu społecznego. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa podczas przebywania na terenie Resursy.