N A S Z   P A R T N E R

POLECAMY: Anna Maria Jopek w Radomiu! Koncert 03.10.2019r. godz. 19:00

29.09.2019
|
POLECAMY: Anna Maria Jopek w Radomiu! Koncert 03.10.2019r. godz. 19:00

Wyjątkowa trasa koncertowa Anny Marii Jopek i koncert w Radomiu

Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej
3 pażdziernika 2019r., godz. 19:00


Już jesienią, wokalistka wraz z grupą doskonałych instrumentalistów wyruszą w kolejną,niezapomnianą trasę koncertową, podczas której odwiedzi Częstochowę(30.09), Radom(3.10),Kalisz(9.10) oraz Kielce(10.12).

Koncerty wokalistki to dla niej doskonała okazja do ponownego spotkania z fanami.Multiinstrumentalista, wirtuozeria, erudycja, pasja improwizacji i radość bycia razem - tak najkrócejopisać można wydarzenia muzyczne z udziałem Anny Marii Jopek. Koncerty wypełnione są muzyką,która porusza i zachwyca. Nie zabraknie na nim największych przebojów artystki oraz utworów,promujących najnowszą płytę ULOTNE.Podczas koncertu usłyszymy utwory z ostatniej płyty Ulotne, inspirowanej dzieciństwem Jopekspędzonym za kulisami legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, w którym tańczyli i śpiewalijej rodzice. Muzyka mojego dzieciństwa, wszystkie Ptaszki, Serduszka i Cyraneczki, na zawszezdeterminowały mój śpiew i myślenie o muzyce. Noszę w sobie płaski pejzaż Mazowsza z całą jegomelancholią i bezkresem.Wolność i nieograniczoność wyobraźni jest tym, co kocham najbardziej u tych, z którymi staję nascenie wyznaje Jopek. I szybko dodaje: Tylko spełnieni twórcy potrafią być prawdziwymidawcami. W muzyce działamy na otwartym sercu.

Skład zespołu:

Anna Maria Jopek śpiew

Robert Kubiszyn - kontrabas,bas

Krzysztof Herdzin fortepian

Paweł Dobrowolski perkusja

Piotr Nazaruk - flety, śpiew

Anna Maria Jopek - to wokalistka, improwizatorka, wizjonerka i pasjonatka. Wspólnie nagrywa ikoncertuje na całym świecie z najlepszyi przedstawicielami muzyki naszych czasów (m.in PatMetheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Sting, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy,Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone) - to artystka, która pojawiła się na najbardziejprestiżowych scenach świata.Wspólnie grający z nią muzycy, zespół Anny Marii Jopek to team frontmanów i postacipierwszoligowych na scenie jazzowej w swoim kraju. Muzycy z łatwością żonglują kolorami, formamii stylem. jej muzyka zawsze w tonacji polskiej melancholii, ale i zadziornej taneczności, stanowi punktstartowy dla barwnej improwizowanej.Ciekawość świata, otwartość i wszechstronność czyni zespół niezawodnym na całym świecie. Od 2000roku jej muzyka wydawana jest na wszystkich kontynentach. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się wmilionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje, najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi

Tu można kupić bilety