N A S Z   P A R T N E R

"Speedball to nasza pasja!" ZONERADOM - pozytywnie nakręcona, radomska drużyna speedballowa.

05.01.2011
|
"Speedball to nasza pasja!" ZONERADOM - pozytywnie nakręcona, radomska drużyna speedballowa.

Speedball to sportowa odmiana gry w paintball, coraz bardziej popularna także i w Polsce. Gra odbywa się na polu ok. 30x40 metrów, na którym ustawione są przeszkody pompowane, tzw. Balony, symetrycznie względem linii środkowej boiska. Czas gry jest ograniczony do kilku minut. Formuła gry ( zasady i liczba graczy) zależy od ligi, w jakiej rozgrywane są mecze. W Polsce działa kilka lig: dla drużyn pięcioosobowych PLP i PLP5, dla drużyn trzyosobowych TLT i PLP3.

ZONERADOM - to radomska drużyna speedballowa. W 2005 roku powstał pomysł jej założenia. Treningi rozpoczęły się 2 lata póżniej, a już w 2008 r. drużyna wzięła udział w pierwszym turnieju. Dziś chłopaki z ZONERADOM mogą się już pochwalić kilkoma konkretnymi osiągnięciami:

Jako Zone Radom Kratki.pl zdobyliśmy tytuł v-ce mistrza w ogólnopolskiej lidze trójkowej PLP3 div III, - mówi Marcin "Kizy" Stępień (ojciec założyciel, kapitan i motywator drużyny) - dzięki dofinansowaniu przez sponsora zdobyliśmy pierwsze szlify w lidze piątkowej PLP, edycje Radom i Kraków. Pomagaliśmy w organizacji zawodów ligi PLP w Radomiu. Turniej ten został bardzo dobrze odebrany przez zawodników z całej polski. Powstała nowa strona drużynowa www.zoneradom.pl + fanpage na facebooku "zoneradom". Jesteśmy wdzięczni naszym dotychczasowym sponsorom za wyjątkowe wsparcie, szczególnie firmie Kratki.pl.

A jakie ZONERADOM ma plany na ten rok?

Chcemy zagrać w prestiżowych ligach PLP i TLT, - mówi Kizy - wywalczyć miejsca w pierwszej piątce. Planujemy sparingi z czołowymi drużynami w Polsce, konsultacje z zawodnikami czołowych drużyn w Polsce treningi na własnym, utrzymanym na przyzwoity poziomie polu speed, najlepiej w obrębach miasta, do tego treningi zimowe pod dachem. Ideał to własna hala z ustawionym stałym polem, gdzie będziemy mogli trenować także wieczorami po szkole/pracy i nie będziemy zmuszeni trwonić czasu na rozstawianie i sprzątanie sprzętu. W 2012 roku chcę pojechać z chłopakami do Paryża, do Disneylandu, dzie już od kilku lat, odbywa się jedna z edycji Ligii Millenium, największej w Europie i jednej z największych na świecie. Plany są bardzo ambitne. Wierzę w moich zawodników, mają duży potencjał. Nadal poszukujemy zarówno zawodników, jak i sponsorów. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w speeda o kontakt. Tych chcących promować markę swojej firmy poprzez ten dynamiczny, widowiskowy sport także zapraszamy. Teraz jest dobra okazja, bo niewiele firm w kraju jest kojarzonych ze speedballem, pierwsi na długo pozostaną ludziom w głowach. Zachęcamy do promocji logo, na bluzach, koszulkach, stronie internetowej, ulotkach, a także w mediach. Chcemy rozpowszechniać paintball, jako sport fascynujący i bezpieczny, także poprzez nietypowe projekty. Mamy kilka ciekawych pomysłów. Przy okazji, będziemy promować także nasze ukochane miasto Radom.

Bezpiecznego sportu i fascynującej, kolorowej zabawy nigdy za wiele!
Trzymamy kciuki za chłopaków z ZONERADOM. Życzymy im wielu sukcesów
i jak najwięcej bogatych i hojnych sponsorów :)

Skład drużyny:

Marcin "Kizy" Stępień - "ojciec założyciel", kapitan, motywator

Paweł "Kumak" Kuna - manager

Arthur "Arczi" Baćmaga - windykator sprawunków

Artur "Balon" Chmielewski - specjalista od rozgrzewki

Jakub "Franek" Franaszczyk gracz nieprzeciętny

Piotr "Rysiu" Krzysztofik adept w sztuce

Marcin "Hamer" Hamerszmit - reporter

Marcin "Kiki" Rzeszot - killer

Michał "Plastuś" Pastuszka - killer, poskramiacz layoutów

Jan "Wruz" Telęga - kapitan 2 składu, marketing, webmastering

Maciej "Aedrin" Wojcieszak - specjalista od kontuzji, zapaleniec

Oficjalna strona drużyny:
www.zoneradom.pl

Oficjalny fanpage na Facebooku:
ZONERADOM