N A S Z   P A R T N E R

Wystawa METAMORFOZA w hołdzie Beksińskiemu przyjechała już do Radomia!

17.05.2017
|
Wystawa METAMORFOZA w hołdzie Beksińskiemu przyjechała już do Radomia!

61 obrazów autorstwa sławnych artystów, przedstawicieli młodego z nurtu surrealizm i realizm magiczny właśnie przyjechało do Radomia dzięki wsparciu firmy Renault Karasiewicz i Syn Sp.z.o.o.

Cenione radomskie firmy, ludzie, którzy dzięki swojej pracy, wiedzy i doświadczeniu osiągają sukcesy w Polsce i za granicą zgodzili się wesprzeć nasz projekt i dać radomianom szansę spotkania z niezwykłą sztuką, sławnymi i cenionymi artystami. Renault Karasiewicz i Syn Sp.z.o.o. DZIĘKUJEMY!

Metamorfoza jest już w Radomiu Niebawem wieszamy obrazy, które pod kluczem, cierpliwie czekają na swoją ekspozycję!

Do wystawy dołączają dwie prace naszych radomskich surrealistów - Jakuba Strzeleckiego i Dariusza Jędrasiewicza oraz praca która zwycięży w konkursie organizowanym wśród uczniów radomskiego PLASTYKA.

Galeria Kontrast w Zespole Szkół Plastycznych im Józefa Brandta w Radomiu gości ostatnio wyjątkowe wystawy. Uczniowie mogą właśnie podziwiać ANATOMIĘ RUCHU - rysunki studentów i wykładowców wydziału Rzeźby i intermediów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (zdjęcia poniżej)

Już 20 maja w swojej pięknej, nowoczesnej galerii zobaczą wystawę prac polskich artystów z nurtu surrealizmu i realizmu magicznego zatytułowaną "Metamorfoza" poświęconą pamięci Zdzisława Beksińskiego. Będą też mieli możliwość spotkania z autorami prac.

Wszystkich miłośników sztuki, zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie! WSTĘP WOLNY!

W Noc Muzwów 20 maja o godz. 17:00 - 20:00 - otwarcie wystawy METAMORFOZA i spotkanie z wybitnymi artystami.

Tego wieczoru oczarujemy Radom Sztuką!

W godz. 17:00 - 20:00 - możliwość spotkania z artystami. W ramach Nocy Muzeów wystawa 20 maja czynna do godz. 1 w nocy!

Tu węcej informacji o obrazach i artystach:

http://www.metamorfoza.radom.pl/