N A S Z   P A R T N E R

Kabaretowo-imprezowo, czyli kolejny niezapomniany weekend w Radomiu!

28.01.2011
|

Witajcie!

Na dobry początek chcieliśmy Wam bardzo mocno podziękować za to, że w ekspresowym tempie zgromadziła się całkiem pokaźna gromadka Coolturalnych fanów. Lada chwila a dobijemy do 500! Jesteśmy przekonani, że będą nas tu tysiące! ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie, uwielbienie i świetne wpisy! To mobilizuje nas do dalszej systematycznej pracy ;)

A teraz garść weekendowych newsów, co, gdzie, jak i kiedy?

Piątek - 28.01.2011

Kinomaniacy mogą rozpocząć weekend od wizyty w kinie Helios na dwóch premierach filmowych - przygodowym "The Green Hornet" oraz familijnym "Podróże Guliwera". Wielbiciele malarstwa, rysunku i fotografii mogą wybrać się do Resursy na wciąż trwającą wystawę prac Bożenny Popławskiej pt.: "Staromiejska 8". Klub Łaźnia zaprasza młodych poetów i twórców na spotkanie literackie z Adrianem Szarym, znanym animatorem życia literackiego w Radomiu, który zaprezentuje swoje najnowsze tomiki poezji. Rockersi poszaleją w Resursie Obywatelskiej na Karnawałowym koncercie zespołów VILO, STRIPTIZ, CALIPSON, ROSA. Wieczorem dajemy z siebie wszystko na parkiecie Babylon Club, który tym samym rozkręca cykliczne imprezy piątkowe GLAM and HOT!

Sobota - 29.01.2011

Sobotę zaczynamy od wizyty w Centrum "Pacynka" na kursie decoupage. Specjaliści od zagrań szach-mat udają się na kolejny etap Noworocznego Szachowego Turnieju Klasyfikacyjnego. W Muzeum Gombrowicza we Wsoli gratka dla melomanów! Recital rosyjskiej pianistki Leny Ledoff. W hali MOSiR-u kibice Jadaru dopingować będą swoją drużynę w starciu z BBTS Bielsko-Biała. Po emocjach sportowych czas na wyciszenie zmysłów i odpłynięcie w inną rzeczywistość. Mieszanka mrocznej i pięknej muzy na koncercie Mijagi w "Czytelni Kawy".

Niedziela - 30.01.2011

Ale za to niedziela, ale za to niedziela upłynie pod znakiem niekończących się salw śmiechu, porywających, inteligentnych, absurdalnych i świetnych skeczów Kabaretu Hrabi. To bez wątpienia prawdziwy hit tego dnia! Hrabi wystąpi z najnowszym programem "Savoir-Vivre". Kabaretowa jazda bez trzymanki rozpocznie się o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej UM.

I to by było na tyle - jak mawiał nieodżałowany satyryk Jan Tadeusz Stanisławski. Pamiętajcie, by po szczegółowe info zajrzeć do Kalendarza Imprez. Przed nami ciekawe spektakle, filmy, koncerty.

Uwaga! Uwaga! Jeżeli wiecie o imprezach i wydarzeniach, których jeszcze tu nie ma - podzielcie się informacją! Śmiało! Informujmy się wzajemnie o tym co ciekawego dzieje się w naszym mieście!

Aby dodać imprezę lub wydarzenie do Kalendarza Imprez - wystarczy się zalogować.
Użytkownicy Facebooka mogą do nas dołączyć niesłychanie łatwo - wystarczy kliknąć strzałą w magiczny przycisk Zaloguj się przez Facebook ;-)


MIŁEGO WEEKENDU!