POLECAMY: Pełen emocji Weekend Dnia Dziecka w radomskim Kinie Helios!

W dniach 30-31 maja kino Helios w Radomiu przejmą najmłodsi Widzowie! Dzień Dziecka to wspaniała okazja do pozytywnej zabawy w rodzinnym gronie.
Na ostatni majowy weekend Helis przygotował liczne atrakcje, które ucieszą wszystkich Widzów starszych i młodszych. Wśród filmowych propozycji znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla młodzieży, a także specjalny seans dla najmłodszych: Pierwszy raz w kinie!
Uwaga Rodzice! W niedzielę pomiędzy 10.30 a 12.30 w holu kina macie wyjątkową możliwość nagrania życzeń dla swoich ukochanych pociech przed kamerami ZEBRRATV. Już 1 czerwca w Dniu Dziecka życzenia obejrzeć będzie można na stronie zebrra.tv
Zobaczyć będzie też można videorelację z seansu Pierwszy Raz w Kinie.
Pierwszy raz w kinie to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostają przyciemnione, a dźwięk ściszony. Najmłodsi Widzowie zobaczą przygody ulubionych bajkowych bohaterów: Bolka i Lolka, Reksia, czy Misia Kudłatka. Przed seansem każdy maluch otrzyma Dyplom Małego Kinomana, a po seansie - drobny upominek. Na te seanse bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są gośćmi kin Helios i swój pierwszy bilet do kina otrzymują bezpłatnie.
Seans odbędzie się w niedzielę o godz. 10.30.
Weekend Dnia Dziecka to zróżnicowany repertuar dla każdego. Dzieci zobaczyć będą mogły między innymi film Rechotek opowieść o zwariowanej żabce, która wierzy, że jest zaklętym w żabę księciem. Młodzież pozna magiczny i tajemniczy świat za sprawą niesamowitej Krainy jutra w gwiazdorskiej obsadzie.
To oczywiście nie koniec atrakcji! W trakcie weekendu Dnia Dziecka na Widzów czekać będą liczne niespodzianki oraz wyjątkowe konkursy przed seansami Rechotka o godzinie 14:00.
Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Zapraszamy na animacje w holu radomskiego kina Helios w sobotę i niedzielę
w godz. 10.00-15.00
- Zabawy z balonami, malowanie buziek, tańce mini disco, pokaz wielkich baniek, zabawy z chustą animacyjną, balonowe zoo
- Muzyczna rozgrzewka oraz zabawa z różnymi instrumentami to specjalność Ogniska Muzycznego Mały Muzyk
- Mała Lingua zapewni atrakcje w holu kina oraz konkursy przed seansem na sali kinowej, spotkanie jest doskonałą okazją do nauki języków obcych w formie zabawy
- Szkółka Piłkarska Talencik zaprasza młodych miłośników piłki nożnej - konkurs strzałów do bramki, mierzenie siły strzału za pomocą fotokomórki, żonglowanie piłki na sznurku, sprawdzenie umiejętności równowagi na poduszkach sensomotorycznych, żonglerka balonem.
- Pinezka - Studio Edukacji Artystycznej to tysiące pomysłów i znakomita zabawa
- Krówka Figa przygotuje balony i kolorowanki dla dzieci
- Warsztaty kulinarne z Rodzinną Restauracją Mamma Leo w roli głównej serek Świeżuch w wielu odsłonach, do tego pyszne owoce i fantastyczne pomysły na desery - zapraszamy w niedzielę godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00
- Dla chętnych dzieci portrety wykonywać będą studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego
Serdecznie zapraszamy!