Elektryzujący Maraton Filmowy już 20 października w Radomiu

20 października o godz. 18:30 zapraszamy na Elektryzujący Maraton Filmowy!
A w repertuarze:
- "Małe stłuczki " (Radomska premiera) obyczajowy, Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb, Polska 2014 (78)
Dwie przyjaciółki zarabiają na likwidacji mieszkań po starszych osobach. Kiedy poznają Piotra, rozpoczną z nim dziwną grę. Jedna z ciekawszych ścieżek dźwiękowych w polskim kinie stworzona przez zespół Enchanted Hunters.
godz. 20.15
- "Lewiatan" (Pokaz przedpremierowy) dramat obyczajowy, reż. Andriej
Zwiagincew, Rosja 2014 (140)
Autor "Powrotu" i "Eleny" opowiada pozornie typową historię o zmaganiu się z pychą i despotyzmem władzy, rozgrywającą się na tle monumental- nego krajobrazu, którego najbardziej niepokojącym elementem jest tytu- łowy Lewiatan - szkielet wieloryba leżący na plaży wśród skał.
Projekcje odbywają się w Multikinie (Galeria Słoneczna), ul. Chrobrego
1. Ceny biletów: 1 film - 15 zł, 2 filmy - 24 zł.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany repertuaru.
Bilety będą w sprzedaży w Multikinie, pół godziny przed każdym seansem. Projekt jest realizowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.