N A S Z   P A R T N E R

Zapowiada się ciekawy weekend w Radomiu!

21.01.2011
|

Dzięki Wam, w Kalendarzu Imprez pojawiło się dużo ciekawych wydarzeń. Ci, którzy zostają w Radomiu z pewnością nie będą mogli się nudzić. W natłoku wrażeń nie zapomnijcie o swoich babciach i dziadkach! Uczcijcie ich święta jak należy! A potem:

Piątek - 21.01.2011

Weekend rozpoczniemy całkiem kulturalnie. Zapraszamy na otwarcie kilku wystaw: "Sztuka wobec przemijalności", "Rytmy i rytuały", "Dary profesorów krakowskiej ASP dla Muzeum Sztuki Współczesnej", Wystawa malarstwa, rysunku i fotografii Bożenny Popławskiej pt.: "Staromiejska 8".

Wieczorem, po herbatce u babci i dziadka oraz spotkaniu ze sztuką czas na imprezy! W strefie G2 koncert PIH- a. Już teraz ciekawie się rymuje, a na żywo, w rytmie rap... to dopiero będzie się działo! W tym samym czasie w Czytelni Kawy nieco odmienne klimaty - zagra wrzące trio Bubble Pie i zespół Bad Light District.

Sobota - 22.01.2011

Ten dzień możecie zacząć od kursu sztuki decoupage - idealny sposób na wykombinowanie ciekawego prezentu dla świętujących dziadków i babć :) Miłośnicy gier strategicznych mogą wstąpić na Noworoczny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny do MDK-u. Wieczorem w Łaźni koncert jazzowy (Przemysław Strączek Group). W tym samym czasie Radomska Orkiestra Kameralna zabiera chętnych do Meksyku. W Bordo koncert w stylu drum'n'bass - zagra duet Radicall and Lady Katee.

Niedziela - 23.01.2011

W niedzielę - niezapomniane wrażenia gwarantowane! Przyjdźcie na Inscenizację Powstania Styczniowego organizowaną w Parku "Leśniczówka". Prócz historii będzie bigos i grochówka! :)

Zajrzyjcie do Kalendarza Imprez by zobaczyć szczegóły i zapoznać się z weekendowym repertuarem Teatru Powszechnego i Kina Helios. Szykują się ciekawe spektakle i filmy.

Uwaga! Uwaga!
Jeżeli wiecie o imprezach i wydarzeniach, których jeszcze tu nie ma - podzielcie się informacją! Śmiało! Informujmy się wzajemnie o tym co ciekawego dzieje się w naszym mieście!

Aby dodać imprezę lub wydarzenie do Kalendarza Imprez - wystarczy się zalogować.
Użytkownicy Facebooka mogą to zrobić z prędkością światła! ;)

MIŁEGO WEEKENDU!