N A S Z   P A R T N E R

DEVIN STYLE "Include" - świetna płyta radomskiej kompozytorki

20.01.2011
|
Zaakceptuj marketing-cookies, aby oglądać filmy.
DEVIN STYLE "Include" - świetna płyta radomskiej kompozytorki

Ilu Radomian wie, że jest taki portal, Megatotal.pl, gdzie fani decydują, który z wykonawców nagra swoją płytę i finansują wydanie tejże płyty?

Ilu Radomian wie, że właśnie spośród tysięcy twórców takie szczęście spotkało właśnie Devin Style i od 20 września 2010 krążek ten jest w sprzedaży? :)

Ilu Radomian zna radomską kompozytorkę i producentkę Devin Style? ;))

MEGATOTAL:

"Czternaście utworów, które artystka serwuje nam na debiutanckiej płycie to tak naprawdę ilustracje do nieistniejących obrazów. Mamy tu zarówno pełne melancholii sceny miłosne w romantycznej scenerii parku kryjącego się we mgle, jak i dynamiczne pościgi w industrialnych wnętrzach opuszczonej fabryki. To, czy te sceny złączą się w jeden film, czy pozostaną jako oderwane od siebie, krótkometrażowe impresje, zależy tylko i wyłącznie od widza.

Artystka tylko sugeruje, kreśli tematy przewodnie, zaś wypełnienie ich niuansami należy do odbiorcy. Wycieczki w stronę różnych gatunków muzycznych z jednej strony ułatwiają zadanie, ale z drugiej sprawiają, że dźwiękowe plany nie są jednoznaczne i dają się odczytać w różnoraki sposób. A to sprawia, że do płyty można wracać wielokrotnie i za każdym razem usłyszeć co innego."

Oficjalna strona: www.devinstyle.com

Płyta dostępna tutaj: http://www.megatotal.pl/megatunes/plyty-megatotal/devin-style-include.html

Pozdrawiam :)