Perfekcyjny koncert zespołu Perfect w Radomiu

"Witamy Radom, graliśmy tu w zeszłym roku i kiedy padła propozycja kolejnego występu, wszyscy z wielką chęcią się zgodziliśmy" - takimi słowami Grzegorz Markowski przywitał publiczność, która dwudziestego siódmego dnia kwietnia przyszła do Strefy G2 pobawić się w rytm nieśmiertelnych przebojów.
Lider zespołu Perfect podkreślał, że Radom jest ważnym miejscem i odbywały się tu istotne koncerty "kiedyś dramatyczne i bolesne, a dzisiaj jest pięknie". O tym, że utworów Markowskiego i spółki słucha już kilka pokoleń Polaków niech świadczy fakt, że przekrój wiekowy widowni na piątkowym koncercie był bardzo szeroki, a wszyscy bawili się fantastycznie!
Patrząc na setlistę, można stwierdzić, że zawiera ona właściwie same przeboje, a przecież to nie wszystkie jakie ma w swoim repertuarze Perfect. Nie zabrakło oczywiście nieśmiertelnej Kołysanki dla nieznajomej, Autobiografii czy Nie płacz Ewka. Zabrzmiało również chóralnie śpiewane przez tłum Niewiele ci mogę dać, którego zabrakło na poprzednim koncercie. Oczywiście zespół zagrał także kawałki z najnowszej płyty XXX wydanej w 2010r. - Raz po raz, Hej ty czy wykonane po raz pierwszy na żywo Miętowy smak dobrych dni. Podczas Ale wkoło jest wesoło publiczność oszalała, a następnie wszyscy wręcz wykrzyczeli Chcemy być sobą i kołysali się w rytm Niepokonanych.
Można powiedzieć, że koncert był perfekcyjny i miejmy nadzieję, że giganci polskiego rocka jeszcze do naszego miasta powrócą!
Wideo:
- Perfect - Kołysanka dla nieznajomej (Strefa G2, 27.04.2012r.)
- Perfect - Niewiele ci mogę dać (Strefa G2, 27.04.2012r.)
- Perfect - Nie płacz Ewka (Strefa G2, 27.04.2012r.)
- Perfect - Miętowy smak dobrych dni (Strefa G2, 27.04.2012r.)
- Perfect - Niepokonani (Strefa G2, 27.04.2012r.)
- Perfect - Fragmenty koncertu (Strefa G2, 27.04.2012r.)
Setlista:
- A kysz - biała mysz
- Lokomotywa z ogłoszenia
- Idź precz
- Raz po raz
- Hej, ty
- Wyspa, drzewo, zamek
- Bażancie życie
- Kołysanka dla nieznajomej
- Niewiele ci mogę dać
- nowy, instrumentalny utwór
- Nie płacz Ewka
- Miętowy smak dobrych dni
- Autobiografia
- Ale wkoło jest wesoło
- Chcemy być sobą
- Niepokonani
- Jeszcze nie umarłem