N A S Z   P A R T N E R

Zobaczcie co się kroi na weekend w Radomiu

14.01.2011
|

Mija tydzień - pierwszy tydzień nowego, najbardziej coolturalnego portalu radomskiego, który chcemy tworzyć z Wami. Dziękujemy za miłe przyjęcie, wszelkie sugestie, maile, telefony, a przede wszystkim Wasz udział w tworzeniu portalu. Wspólnie rozkręcamy Radom!

Bravo! Coraz częściej sami dodajecie newsy, wydarzenia, zdjęcia i filmy. Dzięki temu w jednym miejscu mamy więcej rzetelnych informacji : co, gdzie, kiedy. Nadal czekamy na Wasze wpisy. Być może wiecie o wydarzeniu, które warto dodać jeszcze dziś do Kalendarza Imprez?

Aby dodawać newsy, zdjęcia, filmy i wydarzenia wystarczy się zalogować. Użytkownicy Facebooka mogą się logować z prędkością światła ;) klikając w guzik Zaloguj się przez FB

Śmiało! Informujmy się wzajemnie o ciekawych imprezach i wydarzeniach.

Już teraz weekend w Radomiu zapowiada się ciekawie!

W piątek, w sobotę i niedzielę o godz. 18.00 Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza nas na spektakl: "Skrzypek na dachu." Miłośnicy muzyki Gospel mogą wstąpić na koncert w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej (dziś o 18.00).

W sobotę, turniej tańca Break Dance a wieczorem impreza w Alibi: Depeche Mode/electro/80s Party + koncert KILLER STAR. W G2 zagra w tym czasie zespół
RAZ DWA TRZY

W niedzielę, dzieciakom polecamy " Czerwonego Kapturka" w Teatrze Powszechnym. Tego dnia warto wybrać się też do kina - zapowiadają się ciekawe filmy.

Zobaczcie zresztą sami w Kalendarzu Imprez

Uwaga! ROZKRĘĆ Z NAMI RADOM! Wiesz o jakimś wydarzeniu w ten weekend? Nie ma go w Kalendarzu Imprez? Koniecznie dodaj! To proste i nic nie kosztuje! Wystarczy się zalogować. Użytkownicy Facebooka mogą to zrobić z prędkością światła ;)