N A S Z   P A R T N E R

Johnny Depp na kacu? - poznaj tajemnice "Dziennika zakrapianego rumem" w Klubie Dobrego Filmu

14.02.2012
|
Zaakceptuj marketing-cookies, aby oglądać filmy.
Johnny Depp na kacu? - poznaj tajemnice "Dziennika zakrapianego rumem" w Klubie Dobrego Filmu

Środowy seans w Klubie Dobrego Filmu zabierze nas na ciepłą, rajską wyspę Portoryko, gdzie obejrzymy najnowsze dzieło Bruce'a Robinsona -

"Dziennik zakrapiany rumem"

Paul Kemp (Depp) porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju rajskiej wyspy Portoryko i przyjmuje posadę dziennikarza w lokalnej gazecie, prowadzonej przez sponiewieranego przez życie redaktora Lottermana (Richard Jenkins). Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z amerykańskim przedsiębiorcą (Aaron Eckhart), który planuje przemienić wyspę w swoje prywatne eldorado. Uwikłany przez rywala w perfidną intrygę Paul stanie przed trudnym wyborem: poświęcić dziennikarską niezależność dla pieniędzy, czy z pomocą ekscentrycznych kompanów od kieliszka uratować się przed (nie tylko moralnym) kacem i skompromitować pazernego biznesmena.

czas trwania: 2 godz.

gatunek: Dramat

premiera: 30 grudnia 2011 (Polska), 13 października 2011 (Świat)

produkcja: USA

reżyseria: Bruce Robinson

scenariusz: Bruce Robinson

od lat: 15


Obsada:
Johnny Depp - Paul Kemp
Amber Heard - Chenault
Richard Jenkins - Lotterman
Aaron Eckhart - Sanderson
Giovanni Ribisi - Moburg
Michael Rispoli - Bob Sala
Bill Smitrovich - Pan Zimburger
Amaury Nolasco - Segurra
Marshall Bell - Donovan
Karen Austin - Pani Zimburger

Seanse KDF-u odbywają się o godz. 12:00 oraz 18:00.

Bilety (12 zł) i karnety (45 zł) - do nabycia w "Resursie" (karnety codziennie do godz. 14:30, bilety przed projekcją). Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w KDF w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia.

Zobacz zwiastun filmu: