N A S Z   P A R T N E R

Artyści dla artystów i... dla nas - radomska sztuka już dostępna w Galerii Marszand

13.01.2011
|
Artyści dla artystów i... dla nas - radomska sztuka już dostępna w Galerii Marszand

Galerię Marszand stworzyli ludzie, którzy pragną popularyzować artystów i sztukę naszego regionu. Dzięki nim powstało wyjątkowe miejsce, gdzie sprzedawca - historyk sztuki Krystyna Bielecka porozmawia z Wami o sztuce i doradzi, w ramach posiadanych środków, zakup czegoś wyjątkowego i unikalnego. Malarstwo i rysunek, grafika, rzeźba, ceramika, fotografia, a nawet unikatowa biżuteria radomskich twórców... wszystko to do kupienia w galerii Marszand!

***

Macie państwo do czynienia z projektem mającym na celu popularyzację twórczości współczesnych twórców pochodzących z Radomia i Ziemi Radomskiej. Będę też sugerował, aby twórcy tworzyli swoje dzieła zawierające motywy radomskie.

W założeniu, pragnę aby w Państwa domach zagościła prawdziwa sztuka profesjonalnych artystów dostępna po przystępnych cenach.

W planie mam również ofertę zawierającą:

Jeśli przyjdziecie do naszej siedziby będziecie mieli do czynienia z wyjątkowym sprzedawcą - dyplomowanym magistrem historii sztuki, który poczęstuje was kawą i nie będzie nagabywał do kupienia czegokolwiek.

Wielu radomskich artystów do sprzedaży już zaoferowało nam kilkadziesiąt swoich prac. Z wieloma moje rozmowy dopiero się odbędą. Zapraszam do współpracy artystów z którymi się jeszcze nie kontaktowałem.

Remigiusz Kutyła

***

Pomysłodawcom i organizatorom gratulujemy. Życzymy powodzenia w przedsięwzięciu.
A Was zachęcamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca w Radomiu!


Siedziba "Marszanda"

znajduje się w Radomiu w ciągu handlowym, bloku
przy ul. Niedziałkowskiego 19/21 wejście od ul. Staszica

(na piechotę: 2-3 minuty od Urzędu Miejskiego)


Więcej informacji na:

www.marszand.radom.pl