N A S Z   P A R T N E R

Przed nami druga wystawa w radomskiej Bibliotece Publicznej - uroki Nałęczowa na obrazach uczniów "Plastyka"

09.01.2012
|
Przed nami druga wystawa w radomskiej Bibliotece Publicznej - uroki Nałęczowa na obrazach uczniów "Plastyka"

Zobacz galerię z tego wydarzenia:

Otwarcie wystawy poplenerowej ucznów Szkół Plastycznych "Nałęczów 2011"

W środę 11 stycznia o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej zostanie otwarta wystawa poplenerowa uczniów Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego -

"Nałęczów 2011"

Na prezentację prac malarskich zapraszają Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu.

Wernisaż będzie miał miejsce w sali 36, w budynku biblioteki.

To już kolejna wystawa prac, które powstawały podczas dorocznego letniego pleneru. Uczniowie Szkoły Plastycznej (aktualnie działa w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta) pod opieką Kazimierza Łyszcza malowali uroki Nałęczowa.

Wystawa jak zwykle zakończy się aukcją.

Wszystkich chętnych, którzy pragną stać się właścicielami dzieła przyszłego Matejki lub Malczewskiego, zapraszamy do biblioteki w niedzielę 5 lutego o godz. 11:00.