N A S Z   P A R T N E R

Sylwester w Teatrze!!!

29.12.2011
|
Sylwester w Teatrze!!!

SYLWESTER W TEATRZE

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej szampańska, pełna gwiazd, niezwykła noc - Sylwester.

Wieczór rozpoczniemy o godz. 18.00 premierą zwariowanej komedii kryminalnej "Szalone Nożyczki", której akcja rozgrywa się w pewnym nietypowym salonie fryzjerskim. Gwarantujemy świetną zabawę oraz momenty najprawdziwszego zaskoczenia! Po spektaklu razem z naszymi Widzami wzniesiemy toast lampką szampana.

Tych, którzy zechcą spędzić nieco więcej czasu w naszym towarzystwie, zaprosimy na drugie przedstawienie i ciąg dalszy, czyli SYLWESTROWĄ NOC W TEATRZE! Wrażeń z pewnością nie zabraknie.

O godzinie 21.30 kolejne spotkanie z Antonim Wziętym i pozostałymi bohaterami superśmiesznej sztuki "Szalone Nożyczki", którzy razem z publicznością będą próbowali znaleźć sprawcę tajemniczego morderstwa Salon fryzjerski, do którego zaprosimy, nieprzypadkowo nosi nazwę Szalone nożyczki, szaleństwo to jego znak firmowy (!), o czym będziecie Państwo mieli okazję przekonać się sami. Spektakl zakończymy o północy noworocznym toastem i wspólnym powitaniem 2012 roku.

W Nowy Rok wejdziemy w wyśmienitym artystycznym (a może nawet tanecznym?) nastroju zaprosimy na brawurowy koncert-niespodziankę (który zapewni gorącą atmosferę pomimo zimowych chłodów), wernisaż wystawy prac wybitnego malarza, rysownika i grafika Franciszka Maśluszczaka * (to prawdziwa gratka dla koneserów!) oraz sympatyczny noworoczny bankiet.

Bądźcie Państwo w tę jedyną w roku, niezwykłą, pełną gwiazd noc razem z nami! Serdecznie zapraszamy do Teatru w Sylwestra i we wszystkie 366 dni 2012 roku!

A po Sylwestrze Szalone nożyczki ciąć będą nadal! ;)

Zapraszamy:

1 stycznia 2012 godz. 18.00 noworoczny spektakl z lampką szampana!

Kolejne przedstawienia: 5, 6, 7, 8 stycznia godz. 18.00.


* Franciszek Maśluszczak

Urodził się 21 stycznia 1948 r. w Kotlicach. Ukończył studia na Wydziale Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, uzyskując w 1974 r. dyplom w pracowni prof. Juliana Pałki. Jego domeną jest malarstwo, rysunek i grafika. Wykłada na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jest członkiem Rady Artystycznej w ZPAP oraz Komisji Architektoniczno-Artystycznej przy Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Należy do najwybitniejszych polskich artystów, a jego twórczość jest jednym z ciekawszych zjawisk polskiej sztuki współczesnej. Jego prace cechuje łatwo rozpoznawalna stylistyka. Maluje i rysuje postaci ludzkie ukazane na tle odrealnionego krajobrazu i architektury, snując artystyczne opowieści z pogranicza świata rzeczywistego i fantastyki.

Projektuje okładki, wydawnictwa i plakaty. Jest także autorem ilustracji książek dla dorosłych i dla dzieci. Współpracuje z wydawnictwami i pismami społeczno-kulturalnymi, m. in. z Literaturą, Polityką, Rzeczpospolitą. Zrealizował cykl fresków "Droga Krzyżowa" w kościele p.w. Wniebowzięcia Pańskiego na Ursynowie w Warszawie (2006).

Jego prace znajdują się w licznych zbiorach m. in. Muzeów Narodowych w Krakowie i Szczecinie, Muzeum Śląskiego w Katowicach, Muzeum Miejskiego we Wrocławiu, Muzeum Pokoju w Tokio, Muzeów Miejskich w Gandawie i Helsinkach, Muzeum B. Schulza w Drohobyczu na Ukrainie oraz w kolekcjach prywatnych.

Rezerwacja i sprzedaż biletów:

tel: 048 384 53 22
sms: 604 56 64 06
e-mail: bilety@teatr.radom.pl
www.ebilet.pl