Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

[ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!

15.03.2015 21:26 | Redakcja |
[ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!

Za nami pierwsza promocja najnowszego tomu poezji Adriana Szarego i ostatniej antologii powarsztatowej "Onoma". Recenzję znajdziecie TUTAJ.

Wieczór literacki odbył się w środę, 11 marca, w SCM "Arka" w Radomiu. Spotkanie prowadził Rafał Graczyk. Na początku spotkania Adrian Szary - autor tomiku przeczytał kilka swoich wierszy, m. in. "Klaudia", "Do Luizy", "Anilorak".

Podczas wieczoru radomska publiczność poznała także twórczość arkowych warsztatowiczów: Katarzyny Kowalik, Ewy Anduły, Teresy Zofii Głuch, Bożenny Katusy - Błaszczyk, Elżbiety Wawrzeckiej - Orchel i Janusza Kozłowskiego. O oprawę muzyczną zadbała grupa instrumentalno - wokalna Roberta Murdzy. Gościem specjalnym wieczoru była rosyjska poetka Luba Salomon.

Już teraz zapraszamy też na autorski wieczór poetki, który odbędzie się już 18 marca o godzinie 17:00 w "ŁAŹNI". Artystce towarzyszyć będą siostra Olga i jej mąż Roman Lewicki.

Z kolei w sobotę, także w siedzibie głównej Łaźni, odbędzie się kolejna promocja najnowszego tomu poezji Adriana Szarego. Spotkanie poprowadzą Małgorzata Ziewiecka (wydawca naszego portalu CoolturalnyRadom.pl) i Karolina Mroczek (redaktor naszego portalu) . Utwory radomskiego poety przeczytają: Karolina Skrzek, Maja Włodarczyk, Klaudia Twardowska i Marysia Pierzchalska. A ponadto na scenie zaprezentuje się m. in. zespół muzyczny: "Szary project", Karolina Wojdat, Rafał Błędowski i Igor Struzik.

Z przyjemnością zapraszamy!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

[ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!  [ZDJĘCIA] Promocja "Horoskopów" Adriana Szarego ruszyła! Ciekawe wydarzenia w Łaźni w Radomiu!