Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Koncert "U studni", czyli spotkanie z żywym słowem już 20 marca w Radomiu!

12.03.2014 23:20 | Redakcja |
Koncert "U studni", czyli spotkanie z żywym słowem już 20 marca w Radomiu!

Z przyjemnością zapraszamy na koncert zespołu "U studni", który odbędzie się 20 marca o godzinie 19:00 w kościele przy ulicy Grzybowskiej 22.

Jak podkreślają członkowie zespołu "U studni", w relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkanie z nimi to spotkanie u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Już 20 marca będziemy mogli w Radomiu zaczerpnąć z tej studni bogatej w poezję.

Oto skład zespołu:

  • Ola Kiełb - Szawuła - rodzynek w męskim towarzystwie. W zespole Stare Dobre Małżeństwo śpiewała w latach 1984 -1989. Obdarzona łatwo rozpoznawalnym, aksamitnym głosem. Ponadto Ola gra na gitarze, ale przede wszystkim komponuje piękne piosenki, jak również sama często pisze słowa.
  • Wojciech Czemplik - absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Człowiek wielu pasji i zainteresowań, wśród których pływanie na statku jest na ostatku. Muzyk wszechstronny, grający na skrzypcach, altówce, mandolinie, cymbałach, lirze korbowej, pile muzycznej, a także na wynalazku, który na własny użytek nazwał skrzypotrąbą. Współpracował z zespołami Bez Jacka, PASS, Do Góry Dnem, z Agatą Budzyńską, Pawłem Orkiszem, Piotrem Bakalem. 6 lipca 2011 r., podczas uroczystości w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego odebrał Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.
  • Dariusz Czarny - znakomity gitarzysta i aranżer. Swoją karierę muzyczną rozpoczął bardzo wcześnie. Jego fascynacją od początku była muzyka country. Członek zespołów Konwój i Hagoka Band. Występował na festiwalu country w Mrągowie, m.in. z Tomaszem Szwedem i Georgem Hamiltonem. Były gitarzysta kędzierzyńskiej Bohemy. W zespole Stare Dobre Małżeństwo zaistniał w 2006 roku, wnosząc nowe podejście do aranżacji piosenek. Jedna z pierwszych jego piosenek napisanych specjalnie dla naszego zespołu to "Jest taka ulica" do wiersza Adama Ziemianina.
  • Andrzej Stagraczyński - gitarzysta basowy. Upodobał sobie gitary pięcio i sześciostrunowe, ale na czterostrunowej też potrafi nieźle nawywijać. Do zespołu Stare Dobre Małżeństwo przywędrował w zastępstwie Roberta Szydło i od samego początku wpasował się muzycznie, i towarzysko. Związany również z zespołem HOODOO Band, z którym nagrywa i koncertuje z powodzeniem w kraju, i za granicą. Andrzej jest również cenionym pedagogiem zapraszanym na letnie warsztaty bluesowe.
  • Ryszard Żarowski - gitarzysta wywodzący się z kręgów piosenki turystycznej. Założyciel zespołu Małolepsi, autor piosenek, które wylansowali za niego przyjaciele z zespołów AKT-Wrocław i SETA. Współpracował przez krótką chwilę z zespołem Bez Idola. W swoim dorobku również ma solową płytę "A może jednak".

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Koncert "U studni", czyli spotkanie z żywym słowem już 20 marca w Radomiu!