Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Radomiu - Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze zagrają z okazji Jubileuszu 100 - lecia "Kochanowskiego"

05.10.2012 13:54 | Redakcja |
Wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Radomiu - Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze zagrają z okazji Jubileuszu 100 - lecia "Kochanowskiego"

Tu są zdjęcia z tego wydarzenia

Ona - wybitna skrzypaczka, wschodząca gwiazda świata skrzypcowego, absolwentka VI LO w Radomiu!

On - sławny gruziński kompozytor i pianista, który został uhonorowany wieloma międzynarodowymi nagrodami. Uznanie zdobył głównie dzięki nagraniom muzyki Chopina i Liszta. Jako jeden z najmłodszych pianistów na świecie, wystąpił i nagrał na żywo 24 Etiudy i 24 Preludia Chopina, jak również 12 Etiud Transcendentalnych Franciszka Liszta i 12 Preludiów (Księga II) ClaudeDebussy'ego...

Razem z Royal Philharminic Orchestra, brytyjskim dyrygentem Alexandrem Walkerem nagrali debiutancką płytę: "Ignacy Waghalter - polsko - niemiecki kompozytor odnaleziony"

Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze wystąpią w sobotę 06.10.2012r. o godz.11.00 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego ZSM im. O. Kolberga.

Koncert uświetni Jubileusz 100 - lecia "Kochanowskiego"

Serdecznie zapraszamy!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Radomiu - Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze zagrają z okazji Jubileuszu 100 - lecia "Kochanowskiego" Wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Radomiu - Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze zagrają z okazji Jubileuszu 100 - lecia "Kochanowskiego" Wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Radomiu - Irmina Trynkos i Giorgi Latsabidze zagrają z okazji Jubileuszu 100 - lecia "Kochanowskiego"