Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Chance

Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!"

19.04.2012 17:39 | Chance |
Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!"

Pewnego dnia. Rozmowa z moim 10 - letnim synem:

- Mamo, co to za książki przyniosłaś?

- To wiersze poety z Radomia.

- A to poeci jeszcze żyją?!

***

Poeci z Radomia... żyją, żyją i mają się całkiem dobrze! Mijamy ich nieświadomie na radomskim deptaku. Pędzą do pracy, szkoły lub wracają do domów w zamyśleniu, układając w głowie kolejny wers nowego poematu...

Dziś wpadłam do "Kochanowskiego" na Światowy Dzień Książki. Okazuje się, że poeci z Radomia nie tylko tworzą, ale inspirują i uczą innych wrażliwości na to, co nas otacza.

Podczas dzisiejszego, wyjątkowego spotkania nauczyciele i uczniowie "Kochanowskiego" czytali swoje wiersze! Okazało się też, że lingwistka układa kołysanki, sor od informatyki gra na gitarze, jest muzykiem i aktorem, a piękna geograficzka muzą!

Takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!"

Jestem pod wrażeniem.

Małgorzata Ziewiecka

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!" Poeci z Radomia jeszcze żyją - takie rzeczy tylko w "Kochanowskim!"