Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Jak na chińskim rowerze za 30$ przejechać Kambodżę? - Strefa Globtrotera z Mikołajem Słabickim w G2

09.01.2012 15:22 | Redakcja |
Jak na chińskim rowerze za 30$ przejechać Kambodżę? - Strefa Globtrotera z Mikołajem Słabickim w G2

Radomskie Spotkania Podróżników - Strefa Globtrotera

Zapraszamy w środę 11 stycznia o godz. 19:00 do Klubu Strefa G2 na pierwsze w tym roku spotkanie z szalonymi radomskimi podróżnikami. Gościem Strefy Globtrotera będzie tym razem Mikołaj Słabicki.

  • Mikołaj Słabicki po ukończeniu studiów doktoranckich z biologii molekularnej zarzucił plecak na plecy i wybrał się w 13 miesięczną podróż po bezdrożach Azji i Ameryki Łacińskiej. W czasie swojej wyprawy korzystał z najróżniejszych środków komunikacji: dużo chodził pieszo (wszedł na 6-tysięcznik w Himalajach), na chińskim rowerze za 30$ przejechał Kambodżę i Laos, jeździł również pociągiem bambusowym, autostopem i żeglował po morzu Karaibskim. Na swojej drodze spotkał bardzo ciekawych ludzi i przeżył zatrważające przygody (między innymi uciekał przed lawiną błotną).

Zapraszamy!!

Wstęp wolny!!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Jak na chińskim rowerze za 30$ przejechać Kambodżę? - Strefa Globtrotera z Mikołajem Słabickim w G2 Jak na chińskim rowerze za 30$ przejechać Kambodżę? - Strefa Globtrotera z Mikołajem Słabickim w G2 Jak na chińskim rowerze za 30$ przejechać Kambodżę? - Strefa Globtrotera z Mikołajem Słabickim w G2