Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”

04.06.2019 11:16 | Redakcja |
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”

Przed nami VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance Kozienice City Breakers. Już 8czerwca, do Amfiteatru nad Jeziorem Kozienickim zawitają najlepsi tancerze z całego kraju.

To będzie świetne widowisko dla wszystkich miłośników kultury hip-hopowej i kolejna okazja dotego, żeby zobaczyć w akcji znanych zawodników.

Na imprezę zaprasza jak zawsze Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.Kozienice City Breakers to turniej, który na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Kozienice.

Każdego roku, na scenie tutejszego amfiteatru rozgrywane są emocjonujące bitwy tanecznew wykonaniu utalentowanych b-boys i b-girls. Turniej przyciąga do Kozienic świetnych zawodników z całego kraju.

Rokrocznie odwiedzająnas tancerze m.in. ze Śląska, Podlasia, Krakowa czy Łodzi. Za każdym razem gwarantują oniogromne emocje do samego końca zawodów mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury ElwiraKozłowska. Walczą na scenieTegoroczna edycja turnieju rozpocznie się o godz. 15.00. Rywalizacja będzie prowadzona w kilkukategoriach konkursowych. Najmłodsi uczestnicy zmierzą się w pojedynkach 2 vs 2, a profesjonaliścipowalczą 3 vs 3. Tradycyjnie rozegrany zostanie również Power Moves Contest, czyli konkurs nanajlepsze ruchy w wykonaniu solistów.

Warto podkreślić, że jest o co powalczyć, bo pula nagródfinansowych wynosi ponad 5 tys. zł, z czego 2 tys. zł czeka na zwycięzców walk 3 vs 3.

Występy zawodników będzie oceniało jury składające się z utytułowanych tancerzy, weteranów scenybreak dance. W tym roku w komisji zasiądą: Decu, Wezyr i Beetle.

Całą imprezę poprowadzi doskonaleznany kozienickiej publiczności DR HEFO. O oprawę muzyczną zadbają z kolei DJ Zielak i Jarek Kulik,co gwarantuje wspaniałe brzmienia podczas samego konkursu. Co więcej, tuż po zakończeniu turniejuwidzów czeka niesamowity pokaz w wykonaniu jurorów.

Na VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance Kozienice City Breakers zaprasza Kozienicki DomKultury im. Bogusława Klimczuka przy współpracy z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Partneremgłównym imprezy jest Enea Wytwarzanie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Gminy Kozienice.

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”