Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

"Sny wędrownych ptaków" w Klubie Dobrego Filmu RESURSA

22.01.2019 01:02 | Redakcja |
"Sny wędrownych ptaków" w Klubie Dobrego Filmu RESURSA

Klub Dobrego Filmu w Resursie zaprasza w najbliższą środę, 23 stycznia, na kolumbijski dramat w reż. Ciro Guerry oraz jego żony Cristiny Gallego pt. "Sny wędrownych ptaków".

Opowieść o początkach handlu narkotykami w Kolumbii lat 70., powiązana z historią rdzennej społeczności Indian Wayuu, którzy zamieszkują jałowe pustkowia na granicy kraju. Podczas plemiennego obrzędu wchodzenia w dorosłość dziewczyna o imieniu Zaida wykonuje tradycyjny taniec, którym wskazuje potencjalnego kandydata na męża, Rapayeta. Stojąca na czele klanu Ursula wyznacza jednak chłopakowi wysoką cenę za rękę Zaidy. Ten musi znaleźć sposób, by szybko zarobić pieniądze. Wraz ze swoim wspólnikiem spotyka amerykańskich hipisów, którzy szukają dojścia do dostawców marihuany. Tradycyjne wartości przekazane przez przodków zostaną wówczas wystawione na próbę przez chciwość i namiętności.

Źródło: opis dystrybutora

Seanse w Klubie Dobrego Filmu odbywają się w każdą środę o godz. 12.00 i 18.00.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami. W sprzedaży także karnety w cenie 40 zł uprawniające do obejrzenia pięciu dowolnie wybranych filmów w przeciągu trzech miesięcy od daty wystawienia. Słodki poczęstunek funduje piekarnia Fogiel&Fogiel.

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

"Sny wędrownych ptaków" w Klubie Dobrego Filmu RESURSA