Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Tego nie można przegapić! Skład Doczepiony ponownie w Radomiu. 13.10.2018r. godz.17:00

22.09.2018 14:15 | Redakcja |
Tego nie można przegapić! Skład Doczepiony ponownie w Radomiu. 13.10.2018r. godz.17:00

Kolejny raz Łaźnia - RKŚTiG gościć będzie artystów prezentujących cyklicznie swe prace pod szyldem ,,Skład Doczepiony". Grupa ma charakter interdyscyplinarny, a jej szeregi współtworzą artyści z Sanoka, Radomia, Starachowic i Skaryszewa.

Skład Doczepiony to różnorodność postaw twórczych charakteryzujących się indywidualną analizą przestrzeni życiowej i artystycznej.Tematyka prezentowanych prac nie jest w żaden sposób narzucona, a każdy z artystów porusza się w wypracowanej przez siebie stylistyce.Siła i wspólny mianownik ekspozycji zbudowane są więc w oparciu o ideę pewnego rodzaju kontrastu.

Odmienny sposób postrzegania rzeczywistości oraz wielobiegunowa wrażliwość są w tym wypadku silnym spoiwem napędzanym chęcią kreacji i aktywności twórczej. Coroczne wystawy Składu Doczepionego cieszą się w Radomiu dużą popularnością co sprawia, iż z każdą edycją przybywa wielu entuzjastów chcących obcować ze sztuką. Szeroki i oryginalny wachlarz prezentowanych prac spotyka się z niebywale ciepłą krytyką. Trzon Składu Doczepionego tworzy trzynaścioro artystów, lecz jak co roku do wspólnego święta" zapraszani są zaprzyjaźnieni artyści. Tym razem jest to głęboki ukłon grupy" w kierunku ludzi, którzy swą postawą i zaangażowaniem, w szerokim i niewyczerpanym spektrum działań przyczyniają się do tworzenia i animacji Kultury.

Do zobaczenia!

Łaźnia Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria z siedzibą w Radomiu ul. Żeromskiego 56

(sobota) 13 października godzina 17:00

Na zdjęciu obraz pt.: "Uroczysko" autorstwa Jakuba Strzeleckiego

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Tego nie można przegapić! Skład Doczepiony ponownie w Radomiu. 13.10.2018r. godz.17:00