Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Festiwal FRAJDA w kinie ELEKTROWNIA 28 września do 8 października

20.09.2018 11:34 | Redakcja |
Festiwal FRAJDA w kinie ELEKTROWNIA 28 września do 8 października

Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży FRAJDA od 28 września w kinie Elektrownia! W programie nowy film twórcy hitu "Bella i Sebastian" - "SZKOŁA ŻYCIA"OdebranexTomasz Baldziński tomasz.baldzinski@kinoswiat.pl przez kinoswiat.onmicrosoft.com śr., 19 wrz, 15:41 (19 godzin temu)do

Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży FRAJDA od 28 września w kinie Elektrownia!

W programie wydarzenia m.in. nowy film twórcy hitu Bella i Sebastian SZKOŁA ŻYCIA

Już w piątek 28 września w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia rozpocznie się Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży FRAJDA. Jest to nowe filmowe wydarzenie stworzone z myślą o młodych widzach. Festiwal odbywa się w kinach studyjnych i lokalnych oraz wybranych sieciach kinowych na terenie całej Polski.

W ramach starannie dobranego programu widzowie mogą zapoznać się z fascynującymi obrazami pełnymi ciepłego humoru, pozytywnej energii i niezapomnianych przygód. W programie festiwalu znalazły się m.in. nowy film twórcy familijnego hitu Bella i Sebastian Szkoła życia z gwiazdorem uwielbianej komedii Nietykalni Francoisem Cluzetem oraz rozgrzewające serca Zoo z gwiazdami filmów Muppety. Poza prawem i BFG: Bardzo Fajny Gigant. Wszystkie filmy wyświetlane będą w polskiej wersji językowej (dubbing).

Festiwal FRAJDA odbędzie się w kinie Elektrownia w dniach 28 września 8 października.

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Festiwal FRAJDA w kinie ELEKTROWNIA 28 września do 8 października