Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Polecamy: Koncert FUNKY VIBES w MCSW Elektrownia już 24 sierpnia.

16.08.2018 11:00 | Redakcja |
Polecamy: Koncert FUNKY VIBES w MCSW Elektrownia już 24 sierpnia.

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i Cafe Elektrownia zapraszają na koncert zespołu FUNKY VIBES

Zespół Funky Vibes to radomska grupa grająca w całym kraju. Stawiamy głównie na muzykę mającą ten specyficzny groove, przede wszystkim jest to funk, jazz, pop czy soul, ale lubimy też epokę disco lat 70/80., oraz rockowe klasyki. Zespół tworzy pięć osób (wokal, gitara, bas, klawisze i perkusja). Nasz skład to połączenie doświadczenia i pasji. Przez kilka lat wspólnej, ale nie tylko, gry występowaliśmy na mniejszych i większych imprezach, koncertach czy festiwalach. W tym czasie dzieliliśmy scenę m.in. z T. Love, Piotrem Bukartykiem, The Dumplings, Leszkiem Cichońskim czy Lady Pank. Nasi muzycy to laureaci konkursów i festiwali m.in. Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Muzycznych Kazików. Członkowie Funky Vibes pojawili się również w programie Kuby Wojewódzkiego oraz Dzień Dobry TVN, a także w regionalnych stacjach telewizyjnych.

Skład zespołu:

Magdalena Buka Boduła - wokal

Wojciech Gadaszewski - instrumenty klawiszowe

Maciej Pawlak - perkusja

Bartek Czubak - gitara

Michał Misza Wróbel - bas

Koncert odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz.21.00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

Wstęp 1 zł/osoba

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Polecamy: Koncert FUNKY VIBES w MCSW Elektrownia już 24 sierpnia. Polecamy: Koncert FUNKY VIBES w MCSW Elektrownia już 24 sierpnia. Polecamy: Koncert FUNKY VIBES w MCSW Elektrownia już 24 sierpnia.