Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS!

11.05.2018 11:55 | Redakcja |
12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS!

Miło nam poinformować, ze Salon Renault i Syn Sp. z.o.o, który od początku wspiera nasz portal zaprasza wszystkich na Dzień Crossoverów:

12 maja przyjdź z rodziną do naszego salonu Renault Karasiewicz i Syn sp.z.o.o i zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was.

W związku ze współpracą ze STAR WARS(tm) w ramach premiery nowego filmu Han Solo. Gwiezdne wojny - historie, który będziemy mogli oglądać w kinach już od 25 maja 2018 r. mamy dla Państwa wyjątkowy konkurs.

Rusz na spotkanie przygodzie razem z naszymi wszechstronnymi crossoverami. Odkryj wyposażenie nie z tej ziemi i umów się na jazdę próbną.

Gotowy na zwrot akcji? Weź udział w konkursie i wygraj Renault KADJAR.

Więcej informacji na stronie Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS! 12 maja Dzień Crossoverów w Renault Karasiewicz i Syn Sp. z.o.o - Weź udział w konkursie STAR WARS!