Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

11 listopada Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert Polska piosenka - Osiecka

10.11.2017 09:11 | Redakcja |
11 listopada Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert Polska piosenka - Osiecka

11.11.2017, Sala Koncertowa R.O.K., godz. 18:00

Polska piosenka - Osiecka

Wykonawcy:

Iza Połońska z zespołem

Radomska Orkiestra Kameralna

W programie: piosenki Agnieszki Osieckiej w aranżacjach Leszka Kołodziejskiego, m.in. Niech żyje bal, Zielono mi, Okularnicy, Kiedy mnie już nie będzie

Nie ma idealnej recepty na uczczenie dnia 11 listopada. Zawsze należy jednak pamiętać, że jest to dzień radosny i zwycięski, i takie przesłanie powinno mu towarzyszyć. Właśnie w tym dniu możemy sobie uświadomić, że naszą szarą codziennością, kiedy doznajemy chwil radości, czy smutku, ucztujemy wolność. Aby przypomnieć o tych najważniejszych sprawach, Radomska Orkiestra Kameralna postanowiła, nieco dla przełamania stereotypów, swoim melomanom przypomnieć piosenki Agnieszki Osieckiej. Piosenki do cna polskie, które mówią o zwykłych ludziach i ich zwykłym, ale niezwykłym życiu.

Projekt jest spotkaniem łódzkiej wokalistki Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego akordeonisty, pianisty, aranżera i kompozytora.

Oboje od jakiegoś czas marzyli o zrealizowaniu piosenek do słów Agnieszki Osieckiej na swój sposób. Podobna wrażliwość muzyczna, a także ta codzienna, ludzka sprawiły, iż współpraca stała się prawdziwą przygodą. Wśród wielu tytułów, które wzięli na tzw. warsztat znalazły się m.in. takie piosenki jak: Zielono mi, Na całych jeziorach Ty, Ja nie chcę spać, czy Sztuczny miód.

Ceny biletów:I strefa bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 18 zł,II strefa bilet normalny 16 zł, bilet ulgowy 14 zł,Cena biletu w karnecie: 14 zł (min. 5 koncertów)

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

11 listopada Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert Polska piosenka - Osiecka