Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

7 października Skład Doczepiony ponownie w Radomiu i koncert Angela Gaber Trio

03.10.2017 14:05 | Redakcja |
7 października Skład Doczepiony ponownie w Radomiu i koncert  Angela Gaber Trio

Takiej wystawy nie można przegapić. Zawsze, kiedy słyszymy, że Skład Doczepiony zamierza ponownie zawitać w Radomiu, nie możemy doczekać się otwarcia wystawy. Dzieła tej wyjątkowej, nieformalnej grupy artystów, działających pod wspólnym szyldem, skupione w jednym miejscu tworzą niezwykły i niezapomniany klimat.

7 października (sobota) 2017 r., godz. 17.00
ŁAŹNIA, ul. Żeromskiego 56


Serdecznie zapraszamy na kolejną wystawę interdyscyplinarną grupy artystycznej związanej z Radomiem, Sanokiem, Starachowicami. To Nieformalna Grupa Artystów, działająca pod wspólnym szyldem, powstała z potrzeby łączenia środowisk twórczych i chęci realizacji artystycznych pomysłów w miejscach niekonwencjonalnych.

Podczas wernisażu odbędzie się również koncert zespołu Angela Gaber Trio. Zespół działa nieprzerwanie od 2011 r. i jednoczy muzyków z regionu Bieszczad. Wydali swój debiutancki album Opowieści z Ziemi, zarejestrowany w kościele w Mrzygłodzie pod koniec lata 2012. Tworzyli także muzykę do spektakli. Są laureatami prestiżowych festiwali folkowych jak Festiwal Folkowy Polskiego Radia- Nowa Tradycja czy Międzynarodowy Festiwal Folkowy- Mikołajki Folkowe. Aktualnie pracują nad nowym, autorskim materiałem przy współpracy z perkusjonalistą Ernestem Drelichem.

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

7 października Skład Doczepiony ponownie w Radomiu i koncert  Angela Gaber Trio 7 października Skład Doczepiony ponownie w Radomiu i koncert  Angela Gaber Trio 7 października Skład Doczepiony ponownie w Radomiu i koncert  Angela Gaber Trio