Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Muzyczne Kaziki - Radom 2013!

22.01.2013 15:52 | Redakcja |
Muzyczne Kaziki - Radom 2013!

Ruszyły Muzyczne Kaziki 2013 - Radomska Nagroda Muzyczna - konkurs dla uzdolnionych osób, których pasją jest muzyka i występy sceniczne. W konkursie biorą udział zespoły rockowe, metalowe, reggae, pop, alternatywa, folk, wokalistów i wokalistki, twórców muzyki klasycznej, instrumentalnej, elektronicznej, wykonawców piosenki kabaretowej...

Redakcja Echo i Resursa Obywatelska organizuje kolejny plebiscyt dla muzyków.
Ostatni półfinałowy koncert już 1 lutego!

Muzyczne Kaziki to plebiscyt na najpopularniejszych artystów w rocznej edycji. Ogłoszenie wyników i wręczenie Radomskiej Nagrody Muzycznej odbędzie się podczas święta patrona Radomia św. Kazimierza Jagiellończyka w dniach 3 - 4 marca. Artyści, którzy otrzymają największą liczbę głosów zostaną zaproszeni do koncertu finałowego, podczas którego jury złożone z przedstawicieli mediów i Ośrodka Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska przyzna Radomską Nagrodę Muzyczną.

Pierwszy etap konkursu już za nami! Kolejnych finalistów wybiorą internauci i publiczność. Od wtorku, 22 stycznia na portalu WWW.ECHODNIA.EU/RADOMSKIE ruszyło głosowanie SMS i sonda internetowa, z których głosy będą liczyć się po połowie.

Swoich faworytów wybierze też publiczność w czasie koncertu w piątek, 1 lutego w Ośrodku Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska, ulica Malczewskiego 16, na który już dziś serdecznie Was zapraszamy!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Muzyczne Kaziki - Radom 2013!