Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu!

08.01.2013 12:32 | Redakcja |
Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu!

W niedzielę - 13 stycznia - XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały Radom zagra dla dzieci i seniorów! Organizatorzy zapewniają, że będzie głośno, gorrrąco, miło i od serca! Do wielkiej zbiórki pieniędzy szykuje się 350 wolentariuszy z Radomia i okolic. Najmłodszy ma 9 lat, najstarszy ponad 50. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będzie radomska policja. Zebrane tysiące (oby było ich jak najwiecej!) przeliczą pracownicy Banku PKO SA - wszyscy liczymy na jak największą sumę!

W ubiegłym roku zebraliśmy 208,736,53 PLN

Cel jest szczytny. Potrzebujących wielu! Nie bądźcie skąpi w tym roku!

Granie z WOŚP w Radomiu rozpoczynamy już w sobotę 12 stycznia o godz. 18.00 , koncertem Niny Nowak w ŁAŹNI. Wstęp wolny, ale harcerze z puszkami będą się do Was uśmiechać! :)

Koncert Finałowy odbędzie się 13 stycznia na Placu Jagiellońskim, imprezy towarzyszące przy Centrach Handlowych M1 i Echo. W Galerii Słonecznej przygotowano orkiestrowy sklepik.

Imprezy towarzyszące:

W niedzielę, 13 stycznia od godziny 10.00 do 16.00, pod Centrum Echo (Żółkiewskiego) pokazy driftu. przejazd autem na trolejach, przejażdżki z taca stewarda na masce samochodu i z alko goglami! (okulary symulujące jazdę po alkoholu) Zobaczymy wystawy gokartów i wyjątkowych samochodów.

A pod M1, przy ul. Grzecznarowskiego będzie na Was czekało istnie miasteczko samochodowe! Dla głodnych wrażeń przejazdy samochodem wyścigowym i na trolejach! Pod M1 pojawi się Norbert Stańczyk - dwukrotny, wyścigowy Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski. Będą i uczestnicy Rajdu Monte Carlo Piotr Bany i Marcin Wydra!

W Galerii Słonecznej w niedzielę, 13 stycznia wystąpią m.in. finaliści programu GOT TO DANCE - grupa 26-600 Studio, Radomskie Centrum Taneczne KUŹNIA, Finaliści Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Finaliści poprzednich edycji Muzycznych Kazików. Dla klientów galerii przygotowano również bitwę hip-hop, pokaz kuglarzy i ministrongman, pokaz Zumby fitness klubu LIFE oraz jasełka w wykonaniu dzieci z radomskich szkół. Będą też konkursy, m.in. turniej dla dzieci z wiedzy o bezpieczeństwie, prowadzonyprzez Wojewódzką Komendę Policji w Radomiu.
Radomianie, którzy w tym dniu odwiedzą Galerię Słoneczną, będą także mieli okazję zobaczyć specjalną akcję przygotowaną przez mazowiecką policję z okazji Wielkiego Finału, skorzystać z oferty sklepu WOŚP, który będzie mieścił się na pierwszym piętrze w stoisku miejskim oraz zasilić punkt poboru krwi Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa i bazę dawców szpiku.

I wreszcie Koncert Finałowy na Placu Jagiellońskim!

PROGRAM:

Start 13 stycznia o godz. 13:13! Bo nie boimy się przesądów!
Na początek Parada Orkiestry Wojskowej, a potem:

14.35 - Radomska Szkoła Rocka

14:55 - Karol Darc

15.40 - Kamil Boruch

16:25 - ROSA

17:10 - Fractal

18:10 - Crunch

19:00 - Scream

19.55 - Światełko do Nieba!

20.10 - LUSTRO!

Zapraszamy! Bądźcie z nami!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu! Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu! Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu! Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu! Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu! Tak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 w Radomiu!