Kulturalny Radom

RSS
Newsletter - Zapisz się!
G Ł Ó W N Y   P A R T N E R
Dodaj aktualność

Wydarzenia - Radom i okolice
Zapowiedzi, recenzje, relacje

Redakcja

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach!

07.01.2013 15:57 | Redakcja |
Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach!

Tam, gdzie się pojawią muzyka nabiera nowego znaczenia. Dźwięki instrumentów dętych wprawiają słuchaczy w świetny nastrój. A piękne werblistki, mażoretki, cheerleaderki sprawiają, że musztra artystyczna staje się sztuką, od której nie sposób oderwać wzroku!

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni tym razem Powitanie Nowego Roku w Chinach! Po tegorocznym, udanym występie na festiwalu w Giulianova we Włoszech radomscy artyści otrzymali tytuł Najlepszej Orkiestry Parady, drugie miejsce za koncert estradowy i zaproszenie na jedną z największych i najbardziej prestiżowych parad świata z okazji Powitania Nowego Roku Chińskiego!

Parada odbędzie się już 10 lutego w Hong Kongu. Występ Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Grandioso" będzie transmitowany na żywo przez chińskie telewizje. Trwają przygotowania do wyjazdu, w którym weźmie udział 47 osób. Dla niektórych, młodych artystów to pierwsza taka, wielka, życiowa podróż. Program występu jest już prawie gotowy...

Grandioso, duma nas rozpiera! Trzymamy kciuki i życzymy Wam wielu takich niespodzianek! Niech cały świat Was usłyszy i zmieni się w jedną wielką Planetę Radości!

Kliknij żeby zobaczyć powiększenie

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach! Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Grandioso" uświetni Powitanie Nowego Roku w Chinach!